HAGER
Berker B7

B.7 serisinin klasik biçimine camın yanı sıra paslanmaz çelik, Beyaz ve alüminyum șıklığının yansıması. Klasik estetik anlayıșının kusursuz örneği Berker B.7 serisi ile yașam alanlarınıza güzellik katın. Pek çok farklı stile mükemmel uyum sağlayan Berker B.7 serisi, duru tasarım anlayıșıyla size görsel bir șölen sunar. Yeni paslanmaz çelik ve alüminyum kombinasyonuyla her konsepte özel çözüm...

Keskin ve düz hatlı tasarımıyla öne çıkan Berker K.1’in zamana meydan okuyan bir tasarım anlayıșını yeniden yorumluyor. Berker, birçok yapı üstadı ve mimarın hayalini süsleyen, kusursuz, düz hatlı ve her daim popüler bir estetik anlayıșını beğeninize sunuyor.

Berker K1
Berker K5

Berker K.5, Sade ve modern hatları ve üst düzey tasarım kalitesiyle sofistike bir görünüm yaratıyor. Paslanmaz çelik ve yeni alüminyum versiyonu ile kusursuz düz hatları parlaklıkla birleştirilen Berker K.5, konforu evinize taşıyor.

Berker R.3, dairesel kenarlı keskin çerçeve ile kombine edilerek özel bir tarzda birleştiriliyor. Berker R.3 ile ideal mimari çözüm ve kolay montaj özelliği bir arada sunuluyor. Farklı renk / materyal, alternatifleriyle de her konsept ve beğeniye uygun, şık seçenekler bulunuyor.

Berker R3
Berker R1

Berker, R.1 serisi ile klasik anahtar formlarına bir yenisini daha ekliyor. R.1 serisi, yuvarlak hatları ve kontürlü çerçevesiyle farklı olmayı Berker tarzıyla yansıtıyor. Fonksiyonel renk ve materyal alternatifleriyle tüm konut ve mobilya projeleri için ideal ve estetik çözümler sunmaktadır.

Sade hatları ve fonksiyonelliğiyle Serie 1930, eskimeyen klasik tarzın son teknoloji ile buluşmasından ortaya çıktı. Dekorasyonda nostaljiden hoşlananların tercihi olan Serie 1930, kullanışlı ve sade bir görünümle klasik bir şıklık sunuyor. Aynı zamanda otomasyon sistemine uyumlu hale getirilerek, aydınlatmayı kontrol edebildiğiniz gibi tek bir dokunuşla perde - panjur, ısıtma ya da müzik sistemini de kontrol edebilirsiniz...

Berker Serie 1930
Berker Serie Glass

Efsanevi Bauhaus stilinin etkilerini taşıyan Berker Serie Glass, Bauhaus Dessau’nun mimari araştırmalar departmanı ile ortak geliştirilmiştir. Cam yüzeye sahip bu zarif anahtar, Bauhaus kurucusunun evinin restorasyon çalışmalarında ve iç tasarımında da zevkle kullanıldı. Cam yüzeyiyle zarif bir duruş sergileyen Serie Glass, zamana meydan okuyarak eskiye yeni bir yorum getiriyor.

Bir anahtar duygularınızı uyandırabilir mi? Berker Serie R.Classic ile bu sorgulamaya bir yanıt bulabildiğimize inanıyoruz. Berker Serie R.Classic: Yuvarlak yarıçapı, dört farklı özel materyali ve sade, düz döner düğme tasarımıyla, çağdaş bir şekilde klasik yuvarlak anahtar serilerini yeniden yorumluyor. Özellikle sofistike ambiyans arayanlar için...

Berker Serie R Classic
Berker Q1

Aradığınız eşsiz tasarım çizgisini, Berker Q.1’in kadifemsi özel malzemesi ile yumuşak ve yuvarlak çizgilerinde bulabilirsiniz. Eşsiz yüzeyi ve dayanıklı malzemesi sayesinde iç ve dış mekanlarda istediğiniz şekilde kombine edebilirsiniz.

Berker Q.3’ün net tasarım çizgisi, çizilmeye dayanıklı yüzeyi sayesinde ekstra koruma sağlar. Kullanımı son derece kolay ve pratik olan Berker Q.3, üretiminde kullanılan kadifemsi malzemesi ile modern bir görünüme sahiptir.

Berker Q3
Berker Q7

Anahtar priz ve yaşam konforu alanında uzman Berker, sade hatları ile modern bir duruş sergileyen Q.7 tasarımında farklı materyallerle ve ebatlarla kişiselleştirmeye olanak sağlıyor. Serinin diğer üyelerine göre daha geniş çerçeveli olarak tasarlanan Berker Q.7, ileri teknoloji KNX sistemine uyumlu özel ve sade bir tasarım.

Gerçek alüminyumdan üretilen Berker B.3 metalin yumuşak parıltısı ve sade tasarımı ile büyülüyor. Göz alıcı görüntüsü sayesinde, ortamlara zamanın ötesinde bir estetik katıyor.

Berker B3

Otomasyon Ürünleri

Berker B.IQ

Konfor ve teknolojiyi bir arada sunan Berker B.IQ,  yaşam alanınıza estetik katarken aynı zamanda KNX sistemi ile aydınlatma, perde/panjur, müzik, ısıtma ve soğutma gibi farklı fonksiyonları sadece tek bir anahtar üzerinden kontrol ediyor. Üstün tasarım ödüllü Berker B.IQ ile tüm kontroller artık çok daha kolay... Yeni alüminyum gövdesiyle güçlü bir duruş sergileyen Berker B.IQ, teknolojinin derinliklerini hissettirirken aynı zamanda sade bir tasarımın tamamlayıcısı oluyor. Berker B. IQ ile konforun ve teknolojinin keyfini çıkarın.

Yuvarlak hatlı cam yüzey üzerine teknolojinin en zarif yansıması R.1 Touch Sensor sayesinde tek bir dokunuşla evinizi kontrol altına alabileceksiniz. Berker R.1 Touch Sensor, ayrıcalıklı tasarımın yanında sağladığı kullanım kolaylığı ile hayatı güzelleştirecek…

Berker R1 Touch Sensor
Berker TS Sensor

Teknolojinin derinliğini kullanım kolaylığı ile birlikte sunmak bir sanattır. Bu sanatın kusursuz bir yansıması olan Berker TS Sensor’un pürüzsüz, neredeyse tamamen duvarla bütünleşmiş cam yüzeyi sayesinde ışığı, jaluzileri, müziği, ısıtma ve soğutmayı, sadece tek bir dokunuşla kontrol etmeniz mümkün. Tüm bu fonksiyonlar, yazı ya da simge şeklinde cam yüzeye işlenebilir. Siz nasıl isterseniz.

Tasarımıyla göz kamaştıran Berker TS serisi, işlevselliğiyle de dikkat çekiyor. Mekanların aydınlatılmasında kullanılabilen seri, ayrıca KNX ve RF uygulamalarında da kullanılabiliyor.

Berker TS
unnamed.png
KNX_logo_logo.png